facebook instagram

02.12.2016 spotkaliśmy się w Łodzi na II Forum Aureus Link, które było jednocześnie spotkaniem inauguracyjnym naszego klubu biznesu Link Members Club.

Rozmawialiśmy przede wszystkim o tym, co ważne dla przedsiębiorców, m.in o tym jak wyłowić "Diamenty" do swojej firmy, czyli jak skutecznie wyszukiwać kandydatów, prowadzić rozmowy kwalifikacyjne oraz jak zatrudniać i utrzymywać efektywny zespół.

W tej części mieliśmy przyjemność posłuchać opinii specjalistów: Pani Dominiki Jastrzębskiej z ManpowerGroup, Pani Agnieszki Chmielowiec z Zarządzanie po ludzku, Pana Adama Mikołajczyku z serwisu infoPraca.pl, dr. Wojciecha Balucha, a także Elżbiety Jaszczuk z biura rachunkowego Gotard.

W kolejnej części poruszaliśmy tematy związane z przekształceniami spółek i optymalizacją podatkową firm. Swoją wiedzą podzielili się Prezes Zarządu Fundacji Aureus Link Daniel Iwaniuk oraz Prezes Aureus SA Sławomir Króliczek.

Wieczorem mieliśmy okazję poznać się bliżej i porozmawiać o pomysłach na dalszy rozwój i o wspólnych możliwościach biznesowych. Dyskusjom nie było końca. Ale nic straconego- wkrótce spotkamy się ponownie