facebook instagram

Tym razem mocno postawiliśmy na aspekty związane z ekonomią - gościliśmy dwóch ekspertów, prezentujących odmienny punkt widzenia na temat "Polityka gospodarcza polskiego rządu. Szanse i zagrożenia" - Pana doktora habilitowanego nauk ekonomicznych, profesora SGH oraz głównego ekonomistę Platformy Obywatelskiej – Andrzej Rzońcę oraz Pana doktora Cezarego Mecha, który w latach 2005-2006 pełnił funkcję wiceministra finansów w rządzie Prawa i Sprawiedliwości.

Niezwykle ciekawy był także panel dotyczący polskiego transportu. Naszym ekspertem była Pani Beata Trochymiak, jedna z najbardziej cenionych osób w branży logistycznej. Nie zabrakło również szkoleń oraz start upów, które prezentowały się przed gronem inwestorów.

Podczas Forum nie mogło zabraknąć szkoleń. O tym, jak podnieść wartość swojego biznesu uczyliśmy się od Piotra Strzyżewskiego - dyrektora i trenera sprzedaży, projekt managera, doradcy biznesowego. O tym, jak budować swoją markę osobistą, mówiła Joanna Janowicz - doradca biznesowy i strateg marki, ekspert komunikacji od 15 lat. Wyróżniona nominacją do tytułu „Człowiek Roku magazynu BRIEF”.